Dąbrowica nocą

Treningi

 

 

 Podstawową zasadą jaką kierujemy się w FCD jest to, że każdy może współpracować z dowolnym szkoleniowcem. Musi jednak odbywać się to zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz poszanowaniem  kultury jeździeckiej.

 Naszym podstawowym trenerem przyjeżdżającym regularnie na konsultacje jest Jerzy Krukowski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski WKKW, członek kadry seniorów, jeden z niewielu trenerów jeździectwa obecny na ostatniej Olimpiadzie w Hong Kongu (więcej informacji w zakładce goście). Nasza współpraca trenerska trwa juz ponad 10 lat i sięga czasów, gdy stacjonowaliśmy z końmi w Starej Miłośnie. Obecnie istnieje możliwość dołączenia się do teamu trenującego z Jurkiem. Zaletą tych treningów jest fakt, iż potrafi on prowadzić ciekawy trening na każdym poziomie wyszkolenia konia i jeźdźca.

 O ile treningi z Jerzym Krukowskim odbywają się na zasadzie cyklicznych konsultacji weekendowych ( co 2 lub 3 tygodnie), na miejscu można zawsze umówić się na jazdę z Jarkiem Pogodzińskim. Prowadzi on lekcje ujeżdżeniowe, skokowe (parkurowe i krosowe). Ostatnio oczkiem w głowie Jarka są treningi sportowe prowadzone dzieciom na kucach. Jego podopieczni startują z powodzeniem w kokkurencji wkkw i skoków na zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, są czlonkami kadry Polski i WMZJ.
 Na ciekawe zajęcia treningowe można umówić się również z Adamem Semczukiem, którego wizytówkę znależć można w zakładce "Pensjonariusze"

 W FC Dąbrowica goszczą mniej lub bardziej regularnie: Krzysztof Tomaszewski, Mietek Zagor, Agnieszka Romszycka, Łukasz Kaźmierczak i inni. Są oni wszyscy bardzo mile widziani, bo podpatrując ich prace możemy podnosić swoje umiejętności.