Dąbrowica nocą

Pięcioro naszych klubowiczów wyróżnionych przez WMZJ

Podczas tradycyjnego, corocznego podsumowania sezonu w Warszawsko-Mazowieckim Związku, Jeździeckim, które odbyło się  grudnia w Muzeum Łowiectwa w Łazienkach, czworo naszych klubowiczów otrzymało podziękowania za wyniki sportowe osiągnięte w 2014 roku.

Byli to: Hania Pogodzińska (złota medalistka Pucharu Polski WKKW w kategorii Młodzików, srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w WKKW),  Zosia Pogodzińska (Mistrzyni Polski Kucy WKKW,  uczestniczka Mistrzostw Europy Kucy),  Dominika Tomkiel ( Mistrzyni Warszawy i Mazowsza w Skokach Kucy Grupa C oraz Wicemistrzyni Warszawy i Mazowsza WKKW  w kategorii Młodzicy) oraz Michalina Prowotorow  (złota medalistka Pucharu Polski Kucy w Skokach Grupa C  i brązowa medalistka Pucharu Polski WKKW w kategorii Młodzików).

Wśród nielicznych trenerów wyróżnionych przez WMZJ za wyniki osiągnięte przez podopiecznych w sezonie 2014 znalazł się nasz szkoleniowiec Jarek Pogodziński.

Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby na kolejne podsumowanie sezonu zaproszonych zostało jeszcze więcej naszych klubowiczów.